Senior Datový analytik/BI analytik

Do týmu Datových analytiků hledáme fajn parťáka, který bude pracovat s daty, bude je shromažďovat, analyzovat a také interpretovat. Bude zpracovávat pravidelné a ad hoc reporty, bude se podílet na rozvoji DWH (datový sklad) a BI.

Jaká je pracovní náplň?

• získávání dat z databází pomocí SQL dotazů + tvorba SQL dotazů
• importy dat (MS SQL server, SSI balíčky apod.)
• tvorba reportů (pravidelných + ad hoc)
• analýzy a interpretace dat/business inteligence (Power Pivot, Report server), vývoj reportovacích a kontrolních nástrojů
• spoluúčast při návrhu vzhledu a obsahu požadovaných reportů a způsobu jejich naplnění
• hledání nových přístupů a řešení při práci s daty

Očekáváme, že…

• exceluješ v SQL
• baví Tě zkoumat, analyzovat, pátrat a umíš interpretovat data
• nebojíš se zeptat, ale zároveň si v lecčem poradíš sám
• baví Tě dennodenní komunikace s kolegy
• anglicky se v pohodě taky domluvíš (jsme mezinárodní společnost a máme i mezinárodní tým, podílíme se na mezinárodních projektech, na kterých je komunikačním jazykem angličtina
• pokud máš zkušenosti na BI projektech, tak je to pro Tebe velké PLUS

Nabízíme…

• atraktivní mzdové ohodnocení a k tomu bonus 12,5% vyplácený na základě ročního hodnocení
• systém Kafetérie – příspěvek na volnočasové aktivity (divadlo, kino, fitness, lékárna aj.) ve výši 750,- Kč měsíčně (9.000,- Kč ročně)
• stravenky ve výši 120,- Kč za každou odpracovanou směnu
• multisport kartičku
• možnost Home Office
• možnost Sick Days
• 5 týdnů dovolené, tedy 1 týden dovolené navíc
• kurzy angličtiny na pracovišti
• příspěvek na penzijní připojištění + sleva na pojištění u Allianz pojišťovny
• společné a pravidelné teambuildingy

NÁSTUP: ideálně 1.2. 2020 či dohodou

Pracoviště: Praha 7 - Holešovice
Pokud Tě takováto práce zaujala, neváhej se mi ozvat!
Na Tvé CV se těším a hned vzápětí Tě budu kontaktovat :)

Allianz Partners je zaměstnavatelem, který podporuje a uznává rovné příležitosti, a to bez ohledu na pohlaví, věk, původ, národnost, rasu či etnickou příslušnost, náboženství, zdravotní indispozici nebo sexuální orientaci.

S kým budete v kontaktu?

Lucie Fialová

HR Specialist

Pojďte si popovídat blíže o pozici, která Vás zajímá osobně a při šálku dobré kávy u nás v Allianz Partners :) Těším se na Vás!

Podobná volná místa